Örgü Bebek Hırkası Yapımı Videolu Anlatım


Örgü Bebek Hırkası Yapımı Videolu Anlatım

Bebeğiniz için harika bir örgü bebek hırkası yapmaya ne dersiniz? Hem bebeğinizin üzerinde şık duracak… Hem de evinize misafirleriniz geldiğinde bebeğinizin üzerindeki hırkayı nereden aldığınızı soracaklar. Evet tüm bu anlattıklarımızı bu yazımızdaki bebek hırkasını bebeğinize ördükten sonra yaşayabilirsiniz. Videolu anlatım sayesinde örgü bebek hırkasını sizde kendi bebeğiniz için yapabilirsiniz. İsterseniz yapıp, bebeği olanlara hediye dahi edebilirsiniz.

Altta sizlere örnek olarak birbirinden güzel örgü bebek hırkası modelleri paylaştım. Ayrıca makalemin sonuna doğru örgü bebek hırkası yapımı ile ilgili videolu anlatımda bulunuyor. Hepinizin yakından tanıdığı Derya Baykal’ın anlatımından harika bir bebek hırkası yapılışı ile ilgili çalışma yer alıyor.

Örnek resimlerde birbirinden farklı renkte birçok bebek hırka modellerini göreceksiniz. Sizde evinizde bebek hırkası yapmayı düşünüyorsanız ve bebek hırkası yapılışını bilmiyorsanız? hemen alttaki anlatımlı çalışmayı izlemeniz yeterli olacaktır. Benzer çalışmaları sitemizde yer alan bebek hırkaları kategorisinde bulabilirsiniz. Sizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız mutlaka bize gönderin. Kolay gelsin.

https://www.youtube.com/watch?v=rN_M8iDUXiM

Derya Baykal’ın programı olan deryanın dünyasında anlatılan bu güzel bebek hırkası yapımını mutlaka izleyin. Sizde bu sayede evde kolay bir şekilde bebek hırkası yapılışını öğrenebilir ve bu güzel çalışmayı bebeğinize yada sevdiklerinizin bebeklerine hediye olarak düşünebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*