ÖRGÜ BERE-BOYUNLUK VE AYAK BİLEK ISITICISI MODELİ

Bere-Boyunluk-Ayak-Bilek-Isıtıcısı

Şiş örgüsü ile yapılmış bere-boyunluk-ayak bilek ısıtıcısı takımı

Takım halinde yapılan atkı-bere, bere-eldiven, bere-boyunluk modellerini seviyorum. Bugünde sizler için güzel bir üçlü takım modeli göstermek istiyorum.

Şiş örgüsü ile yapılmış olan bere-boyunluk ve ayak bilek ısıtıcısı modeli göstermek istiyorum. Genellikle bu üçlü örgü takımlar içerisinde bere-boyunluk ve eldiven yer alsa da burada farklı olarak ayak bilek ısıtıcısı bu takım içerisinde eklenmiş.

Burada gösterdiğim modelde kız çocuğu için yapılmış bir üçlü takım var. Pembe ve gri renk tonları olan renk geçişli bir ip ile ısıtıcı ve bere yapılmış. Boyunluk için ise sade bir renk pembe tercih edilmiş.

Bere-boyunluk ve bilek ısıtıcı takımı şiş örgüsü ile yapılmış. Burada kullanılan şiş örgü modeli ise saç örgüsü deseni. Kalın ip ve şiş ile işlenen bu takım da yapılan saç örgüsü modeli de oldukça kalın bir şekilde yapılmış. Bu şekilde hem model ortaya çıkış hem de görüntüsü daha güzel olmuş.

Şiş örgüsü ile yapılan bu modeli erkek çocukları için de yapabilirisiniz. O zaman koyu renk ipler tercih edip ayak bilek ısıtıcısını yapmazsınız.

Ayrıca bu model kendinize ve genç kızlara da yapabileceğiniz bir model. Yani oldukça kullanışlı bir şiş örgüsü modeli.  Boyunluğun takması kolay olduğu için çocuklar için tercih edilebilir. Ama istenirse aynı model ile atkıda yapılabilir.

kaynak: www.stranamam.ru/post/12095478/?sharelist=true

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*