ÖRGÜ BİKİNİ NASIL YAPILIR?

ÖRGÜ BİKİNİ NASIL YAPILIR?

Örgü işi bikini yapımı

Havalar şimdiden sıcak olması bayanların akıllarına hemen deniz, kum ve güneşi getirmektedir. Tabi ki bunların olması için de bikini vazgeçilmez parçalar arasında yer almaktadır.

Peki, bu yaz kendi bikininizi kendiniz yapmaya ne dersiniz? Nasıl dediğinizi duyar gibiyim. Örgü bikini ile kendi bikininiz bu yaz kendiniz hazırlayabilir ve kullanabilirsiniz. Peki, nasıl mı? İşte örgü bikini nasıl yapılır detaylar…

ÖRGÜ BİKİNİ NASIL YAPILIR?

İstediğiniz renk merserize ipi alarak, 1.3 mm tığ kullanarak örgüye başlayabilirsiniz. İlk etapta 20 tane zincir ile örgüye başlayabilirsiniz. Sizin için yazımızın alt kısmında örgü bikini videosunu paylaştım. Buradan da detaylı olarak bikini yapımını inceleyebilirsiniz.

ÖRGÜ BİKİNİ NASIL YAPILIR?

Bikininin ilk göğüs kısmını tamamladıktan hemen sonra ikinci kısma geçmelisiniz. İkinci kısmı da aynı şekilde tamamladıktan sonra ise alt kısımda bıraktığınız deliklerden ip geçirerek üst kısmını tamamlayabilirsiniz.

ÖRGÜ BİKİNİ NASIL YAPILIR?

Üst kısmını tamamladıktan sonra alt kısım için aynı ip ve aynı şekilde örgüye başlamalısınız. Bunu da tamamlayarak şık örgü bikini modellinizi kullanmaya hazır hale getirebilirsiniz.

Bu yaz trend modellerden olacak olan örgü bikini modelleri ile göz kamaştıracak ve bu yılın modasına kusursuz şekilde uyum sağlayabileceksiniz.

Örgü bikini oldukça kolay yapıma sahip olup, tığ kullanmayı bilen herkes kolaylıkla yapabilir. Sizlere fotoğraflar eşliğinde örgü bikini nasıl yapılır anlattık. Fakat detaylı anlatım için videoyu izlemeli ve bu şekilde daha anlaşılır şekilde uygulamaya başlayabilirsiniz.

Örgü Bikini Yapılışı

Video Kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCyhve-qnV-YrQ1iKEe_2wdg

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*