Örgü Boyunluk Nasıl Yapılır


Evde örgü boyunluk nasıl yapılır diyenler için bu yazımda çok güzel bir anlatımlı çalışma paylaştım. Daha önce de örgüden boyunluk yapmak için birçok resimli anlatım ve anlatımlı video paylaşmıştım.

Aşama aşama nasıl yapacağınızı anlatan çalışma sayesinde soğuk kış aylarını bu güzel örgü boyunluk ile hasta olmadan geçirebilirsiniz. Kendinize uygun renkte ve biçimde yapabileceğiniz çalışma ile elbiselerinize uyumlu bir şekilde bu güzel çalışmayı yapabileceğinizi düşünüyorum.

Evde örgü boyunluk modeli yapmak için hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak benzer yazıları da incelemenizi öneriyorum.

Örgüden kolay boyunluk nasıl yapılır diyorsanız şimdi sizleri anlatımlı video ve örnek resimlerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

resim source : pinterest.com

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*