Örgü Çanta Nasıl Yapılır? Resimli Videolu

orgu-canta-nasil-yapilir-582x415

Örgü Çanta Nasıl Yapılır? Resimli Videolu

Kullanışlı ve farklı tarzınız olsun ister misiniz? bu çantalar ile fark edilirsiniz. Sizde bu yazımızdan sonra artık bir örgü çanta sahibi olacaksınız. Gerçekten şahane görüntüsü ile arkadaşlarınız sizden kendilerine hediye etmenizi dahi isteyebilirler.

Çok güzel bir çalışma olan örgü çanta nasıl yapılır? konulu yazımda paylaşacağım örnek resimler ve anlatımlı videolar çok işinize yarayacak. Anlatımlı videoları izleyerek bu güzel örgü çantaların nasıl yapıldığını kolaylıkla öğrenebilir ve sizde evinizde keyifle yapabilirsiniz.

Fakat hediye olarak düşünülecek bir çanta olmayabilir. Bunun nedeni ise biraz zahmetli bir yapılışı vardır. Göz nuru olan bu çantaları hazırlarken, tığ veya şişlerden yararlanabilirsiniz. Bu çanta için seçeceğiniz ip cinsi, kalınlığı, şiş ve şişin kalınlığı gibi yine tığ ölçüsü de son derece önemli kriterlerdir.

Üstte resimde gördüğünüz örgü çanta şiş ile yapılmış. Örgü tekniği olarak ta haroşa ve selanik örgü tekniğinden yararlanılmış.

https://www.youtube.com/watch?v=P7p2cA-9mQk

 

mesh bags – sacs en filet – Netztaschen

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*