ÖRGÜ ÇOCUK BATTANİYESİ NASIL YAPILIR

orgu-cocuk-battaniye-modelleri-737x415

Örgü çocuk battaniye modellerini paylaştığım bu yazımda ayrıca nasıl yapıldığını anlatan güzel bir çalışma da paylaştım. Sanırım daha önce resimli anlatımlarını paylaştığım çalışmaları hemen bu yazımın altında da karşınıza gelecek.

Onları da inceleyebilirsiniz. Tığ işi ve bebek battaniyeleri kategorilerine de mutlaka bakmanızı öneririm. Evde örgü çocuk battaniye modeli yapmak için paylaştığım anlatımlı videolarda ise ne yapmanız gerektiği adım adım belirtilmiş.

Tek yapmanız gereken anlatımlı videoları dinlemek ve uygulamaları olarak aynı çalışmaları yapmak. Bu yazımda ayrıca size örgü çocuk battaniye örnekleri de paylaştım. Gerçekten çok şirinler ve güzel gözüküyorlar.

Bu tür çalışmaları yapmayı öğrendiğinizde satışa sunup para da kazanabileceğinizi söyleyebilirim. Yeni çocuk sahibi olmuş kişilere de hediye olarak yapabilirsiniz.

Şimdi sizleri örgü çocuk battaniyesi yapmak için örnek çalışmalarla ve anlatımlı videolarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

resim source : pinterest.com

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*