Örgü Deniz Yıldızı Örneği – Resimli Şablon

Örgüden Deniz Yıldızı Yapımı

Örgü yazılarıma bir yenisini daha ekliyorum. Örgü çalışmalarınızda kullanacağınız çok güzel bir motif paylaşacağım. Yapımı anlatılmıyor ama örgü deniz yıldızı örneğinin şablonundan yararlanarak sizde evinizde bu güzel örneği yapabilirsiniz. Şablonunu paylaşacağım örgü deniz yıldızı gerçekten de güzel gözüküyor. Farklı çalışmaları gördükçe sizlere de paylaşmak istiyorum.

Yine farklı çalışmaları sitemizde yer alan örgü işleri, örgü modelleri kategorilerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Farklı örgü çalışmalarını her zaman sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Sizlerinde örgü çalışmaları varsa ve aşama aşama anlatımlarını resim olarak çektiyseniz? bize gönderin adınız ile yayınlayalım. Farklı örgü çalışması olan deniz yıldızı şablonundan sizde yararlanın bu güzel çalışmayı kısa sürede yapın.

Örgüyle yapılan deniz yıldızı, deniz anası, yosun modeli ve daha birçok güzel çalışma var. Aralarında orguden denizci figurleri yapıldığını da görebilirsiniz.

yeni-orgu-deniz-yildizi-ornegi-sablonlu

yeni-orgu-deniz-yildizi-ornegi-sablonlu

Paylaşılan deniz yıldızı şablonunu kullanarak yastık, lif modeli veya örtü yapabilirsiniz. Motif olarak kullanacağınız çalışmanın şemasından nasıl yapılacağını çıkarabilirsiniz. Yabancı bir platformda gördüğüm için tam açıklamasını paylaşamıyorum. Ancak nasıl yapıldığına ilişkin videolar araştırıyorum. Bulunca size buradan paylaşacağım hanımlar.

Deniz yıldızı örneği sayesinde örgülerinizde bu deseni verebilir veya deniz yıldızı motifli çalışmalar yapmanız için size yardımcı olabilir. Denizle ilgili örgülerde yapacağınız güzel bir motif diyebilirim. Yardımcı olacaktır sizlere hanımlar. Benzerlerini de yine altta bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : https://hobbywork.ru/vyazhem-morskuyu-zvezdu-kryuchkom/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Örgü Deniz Yıldızı Örneği – Resimli Şablon için yorumda bulun

    Örgü Deniz Yıldızı Örneği – Resimli Şablon için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Örgü Deniz Yıldızı Örneği – Resimli Şablon için ilk yorumu yapabilirsin.