ÖRGÜ DİZİSİ BİLEKLİK MODELİ


Örgü işi bileklik yapımı

El yapımı takıları oldum olası sevmişimdir. Nerede satılan bir el yapımı takı olsa alır elime inceler bakarım. Modelinin nasıl yapıldığını çözmeye çalışırım. Bu nedenle bulduğum bu güzel el yapımı takı çalışmasının da yine resimli anlatımından yararlanarak sizde çok kısa sürede güzel takılar yapabilirsiniz hanımlar.

El işi bileklik yapımı çalışmalarını daha önce sıklıkla sitemizde paylaşmış ve güzel olanlara yer vermiştik. Hatta birçok satış yaparak evden para kazanan hanımlara da öncülük ettik. Birçoğu paylaştığımız anlatımlı bileklik çalışmaları sayesinde evine ek gelir kazandırmakta.

Bu çalışma örgü işi olup, örgüden yapacağınız el yapımı bileklik modelini ister takı aksesuarı isterseniz bileklik yada çeşitli amaçlarda süs hedefli kullanabilirsiniz. Bir ponpon koyabilir veya sarkaç örgü süs yapıp evinizde de kullanabilirsiniz.

Bu tür güzel çalışmaları seviyorum. Hem eğlenceli oluyor. Hem de boş vakitlerimizi bunlarla değerlendirerek hem keyifli zaman geçirmiş oluyoruz. Hem de el becerilerimizi geliştirip, bir şeyler üretmiş oluyoruz. Kolay gelsin.

DIY Baubles Weave Bracelet diy crafts craft ideas ..
ÖRGÜ DİZİSİ BİLEKLİK MODELİ

source: http://www.lovethispic.com/image/37428/diy-baubles-weave-bracelet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*