Örgü İpinden Dantel Çiçek Motifi Yapmak

orgu-ipinden-dantel-cicek-motifi-yapmak-230x415

Evde kolay örgü ipinden dantel çiçek motifi yapmak olarak adlandırdığım bu çalışma da güzel bir resimli anlatım bulunuyor. Adımlarını gösterdikleri çalışmayı sizde evinizde zorlanmadan yapabilirsiniz.

Evde kolay yapılan çiçek motif örneği veya daha farklı çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz. Evde dantelden yapılan çiçek örneği çalışmalarını daha sonra tekrar paylaşmaya devam edeceğim.

Şimdi sizleri örgü ipinden dantel çiçek motifi yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakacağım. Evde dantel çalışmaları yapan bayanlar için daha önce de değişik ve güzel çalışmalar paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım çalışmada çiçek deseni yapmak için dantel çalışmasının resimli anlatımı yer alıyor. Benzer çalışmaları ilerleyen günlerde paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi resimli anlatıma dönelim.

orgu-ipinden-dantel-cicek-motifi-yapmak

source : http://postila.ru/%D0%98%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B0_%D0%91%D1%80%D0%B0%D0%B3%D0%B8%D0%BD%D0%B0_ira_bra/rukodelie

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*