ÖRGÜ İPİNDEN DÜĞÜMLÜ SAÇ SÜSÜ YAPMAK

Örgü ipinden düğümlü saç süsü yapmak için bulduğum bu ilginç kendin yap çalışmasını sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Kolay yapılan süs çalışmaları sayesinde sizde evinizde kendinize veya arkadaşlarınıza hediye amaçlı da bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Kolay yapılan süs çalışmaları sitemizde bol bol bulunuyor.

Hemen bu yazımın altında da karşılaşacağınız güzel süs çalışmaları sayesinde sizde örgü ipinden bileklik yapabilir veya takı yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu tür örgü bardaklık veya nihale yapımını da daha önce paylaştığımı hatırlıyorum. Benzer birçok çalışmayı örgü ipinden veya kalın bağcık ip ile yapabilirsiniz.

Ayakkabı bağından takı yapmak veya daha değişik takı çalışmalarını sitemizde bulabilirsiniz. Sizde evde farklı takı çalışmaları yapıyorsanız bize facebook adresimiz üzerinden gönderebilirsiniz.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde satış amaçlı olacak bu güzel ürünleri oluşturabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

orgu-ipten-dugumlu-sac-susu-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÖRGÜ İPİNDEN DÜĞÜMLÜ SAÇ SÜSÜ YAPMAK için yorumda bulun

    ÖRGÜ İPİNDEN DÜĞÜMLÜ SAÇ SÜSÜ YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÖRGÜ İPİNDEN DÜĞÜMLÜ SAÇ SÜSÜ YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.