ÖRGÜ İŞİ ANNE ŞAL MODELİ YAPIMI


Örgü tığ işi şal örneği yapılışı

Değerli annelerimize yapacağımız bu güzel örgü şal modeli ile onları mutlu edebilir ve sevindirebiliriz. Güzel bir çalışma ile yine güne merhaba dedik arkadaşlar. Bu gün sizlerle ele alacağımız örgü işi bir şal modeli olup, severek yapacağınıza inanıyorum. Yapımı zor gibi gözükse de yabancı çalışmadan faydalanarak öğreneceğiz.

Kayınvalide şal modeli olarak da bazı mecralarda bu güzel örneğe ulaşabilirsiniz. Değişik renklerden de şal modelini ortaya çıkarabilirsiniz. Ancak beyaz her zaman tercihimdir. Hem temizliği ifade eder. Hem de kime verirseniz verin.

Tığ işi şal örneklerini sitemizde hem anlatımlı hem de örnekli olarak paylaşmıştık. Bu gün sizlerle orta yaş kadınlar için şal yapımını gösteren bu güzel çalışmanın detaylarını konuşacağız. Örgü işi şal modelini şiş işi de örebilirsiniz.

Ancak tığ işinden yapılan bu güzel çalışma sanırım yazlık şal modeli olup, şu sıralar sıcakların arasında esen rüzgarlardan korunmak için bu modele ihtiyacımız olabilir diye düşünüyorum. Tığ işi asil görünümlü bir şal.

Acemi örgücülerin de kolayca yapabileceği bir model. Kısa sürede yeni örgüye başlayanlar da yabancı anlatımlı şal modeli çalışmasının yapımını inceleyerek kolayca yapmaya başlayabilirler. İnce ip kullanın ve simde katarak örgüyü güzelleştirebilirsiniz.

Anne Şalı Nasıl Örülür

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*