ÖRGÜ İŞİ BAL PETEĞİ MODELİ YAPIMI

orgu-bal-petegi-ornegi

Bal peteği örgü modeli

Bal peteği görünümlü örgü modelinin yapımını öğrenerek kısa sürede modeli sizde yapıp, çeşitli örgülerinizde kullanmaya başlayabilirsiniz hanımlar. Yapımı zor olmayan çalışmayı şişle yapıyorsunuz.

Şiş işi örgülerde yapılan bu güzel motifli çalışmayı Arzu hanım bizlere sunuyor. Kendisine teşekkür ediyoruz. Gerçekten çok güzel ve görünüm bakımından harika bebek örgüleri yapılabileceğini söylemek isterim hanımlar.

Örgü işi bal peteği modelinin nasıl yapıldığını anlatımlı videoyu izleyerek kolayca öğrenebilir ve modeli kavrar kavramaz hemen kolları sıvayabilirsiniz hanımlar.

Yapılışı zor olmayan çalışma iki renk iple yapılıyor. Beyaz ve mavi renkler tercih edilmiş siz isterseniz sarı ve turuncu renkle de kombinasyon kurup güzel örgüler ortaya çıkarabilirsiniz.

Anlatımlı örgüde zor taraf yok. Şiş işi çalışmayı istediğiniz uzunluğa gelince kesebilir ve bitirebilirsiniz. Harika örgü bebek yelek modeli yapılabilir. Yine kendinize örgü hırka örebilirsiniz.

Motifler çok güzel ve şık duruyor. Yapımıyla ilgili tüm detay ve tarif alta yer alan videoda bulunuyor hanımlar.

orgu-bal-petegi-ornegi

Bal peteği örneğinin yapımını öğrendikten sonra bere, örgü atkı veya örgü hırka modeli dahi yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan çalışmayı 1/2 gün gibi kısa sürede bitirmeniz de mümkün. Zorlayıcı tarafı yok.

Bal petek örgüsü yapılışı

Severek yapacağınız örgülerden olup, Arzu hanımın diğer çalışmalarına da mutlaka göz atın derim. Bal peteği örgü modelinin yapımını anlatan detaylı tarif ise şöyle ;

kaynak : https://www.youtube.com/user/ArzuSepeti/videos

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*