ÖRGÜ İŞİ KABURGA ÖRGÜ ÖRNEĞİ


Kaburga örgü modeli yapılışı

Şiş işi yapılan bu güzel çalışmayı seveceğinizi düşünüyorum. Kaburga örgü modeli yapımında çeşitli çalışmalarda kullanacağınız bir örgü modeli olup, beğendiğim için sizlerin de görmesini istedim. Kaburga örgü modeli yapımında şiş kullanmanız gerekiyor. 3 ve katları şeklinde kurulan güzel bir örgü.

Kaburga örgüsüyle yapılan güzel yelek modeli veya hırka tarifi yapabilirsiniz. Bayan yelek modellerinde kullanacağınız güzel bir model olup, Işıl hanımın hazırladığı bu güzel çalışmayı sizde denemelisiniz.

Yapımı zor olmayan çalışma detaylıca anlatılmış. Işıl hanıma bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Anne yeleği nasıl yapılır diyenlere önereceğim kesinlikle güzel bir çalışma.

Kaburga örgü modelini kurarak yazlık şal modeli de yapılabilir. Her iki taraftan aynı şekilde öreceğiniz hemen üreyen bir model. Kolay ve çok güzel bebek örgülerinde de kullanılabilir diye düşünüyorum.

Farklı örgü örneklerini paylaşmaya devam edeceğim. Hem güzel örgü modelleri öğrenmiş oluyoruz. Hem de kısa sürede bu modelleri değişik örgü örnekleriyle de kullanabiliyoruz. Işıl hanımın bu güzel çalışmasının benzerlerini kanalına ulaşarak onları da incelemenizi öneririm. Kolay gelsin.

Kaburga Örgü Örneği Video

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*