ÖRGÜ İŞİ PAPATYA MODELİ YAPILIŞI

Örgü papatya desenli çiçek modeli

Örgü işi papatya modeli yapacağız hanımlar. Çok güzel ve kolay yapımı olan bu modeli yaparak masa örtüsü veya yatak örtüsü olarak süsleme amaçlı kullanabilirsiniz. Yada küçük fiskos örtüsü olarak da yapıp kullanabilirsiniz. Yaparken biraz zamana ihtiyacınız var.

Renk seçeneği olarak beyaz, pembe ve sarı renklere gerek duyacaksınız. Parça örgü olarak nitelendirilen bu çalışmayı tahmini 50-60 parça oluşacak şekilde yapmanız gerekebilir. Bunları yaptıktan sonra birbirine birleştirmeniz gerekiyor. Birleşimden sonra ortaya çok güzel bir örtü modeli çıkacak.

Yapımı uzun sürse de yine de sonunda ortaya harika bir şey çıkacağı için mutlu olacağınız güzel bir çalışma. Yapımı yabancı olarak anlatılmış. Ancak kolay bir şekilde yapımını idrak edebilir ve hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay ve güzel bir model olduğunu söyleyebilirim.

ÖRGÜ İŞİ PAPATYA MODELİ YAPILIŞI

ÖRGÜ İŞİ PAPATYA MODELİ YAPILIŞI

Image source : design-peak.com

Örnek resimde göründüğü gibi bittiğinde ortaya şık bir görünüm çıkıyor. Yaparak sizde kendinizi veya birilerini memnun edip, sevindirebilirsiniz. Sevdiğiniz birisine hediye olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Bu güzel çalışmayı beğendiyseniz paylaşın lütfen.

video source : https://www.youtube.com/channel/UCp3Z1zaVmO8qds5DGY-OIZA

Anlatımını izleyerek kısa sürede sizde bu güzel örgü çiçek veya örgü papatya modelini kolayca yapıp bitirebilirsiniz. Parça parça yapılan çalışmayı istediğiniz sayıda tamamlayıp bitirebilirsiniz. İsterseniz küçük bir örtü modeli yapın. İsterseniz battaniye örtüsü yapmak için çokça kullanın. Bu güzel çalışmayı kendinizce geliştirebilir ve daha güzel şeyler ortaya çıkarabilirsiniz. Yapımını adım adım takip ederek yapmaya hemen başlayabileceğiniz güzel bir çalışma.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÖRGÜ İŞİ PAPATYA MODELİ YAPILIŞI ÖRGÜ İŞİ PAPATYA MODELİ YAPILIŞI için yorumda bulun

    ÖRGÜ İŞİ PAPATYA MODELİ YAPILIŞI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÖRGÜ İŞİ PAPATYA MODELİ YAPILIŞI için ilk yorumu yapabilirsin.