ÖRGÜ KALP ŞEKLİNDE KEDİ SÜS YAPMAK

Örgü kalp şeklinde kedi süs yapmak için bulduğum bu güzel ve değişik kendin yap çalışmasın hoşunuza gidecek. Ben çok beğendim. Bu tür çalışmalar her zaman hoşuma gitmiştir. Evde güzel görünümleri olup, yine oyuncak olarak da değerlendirebiliriz.

Nasıl yapacağınız da kabaca gösterilen çalışma sayesinde sizde kısa sürede bu tür çalışmalar yapabileceksiniz. Örgü kalp şeklinde kedi süsü yapmak için paylaştığım diğer çalışmalardan farklı olarak bu güzel çalışma örgü yani tığ işi ile yapılıyor.

Diğerleri amigurumi oyuncak kedi veya örgü kedi oyuncak şeklindeydi. Bu güzel çalışma da hem sevimli, hem de güzel duruyor. Çocuklara oyuncak kedi olarak yapmayı düşünebilirsiniz. Sevdiklerinize hediye olarak vermeyi de düşünebilirsiniz.

Anlatımlı örgü kedi oyuncak yapımı sayesinde sizde boş zamanlarınızı bu tür sağlıklı oyuncaklar üretmek için harcayabilirsiniz. Kendinize yeni bir hobi edinebilir ve bu güzel çalışmayı bolca yapıp satabilirsiniz.

Böylece güzel paralar da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

orgu-kalp-seklinde-kedi-sus-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÖRGÜ KALP ŞEKLİNDE KEDİ SÜS YAPMAK için yorumda bulun

    ÖRGÜ KALP ŞEKLİNDE KEDİ SÜS YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÖRGÜ KALP ŞEKLİNDE KEDİ SÜS YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.