Örgü Kedi Motifli Bardak Altlığı Yapmak


Sitemizde çoğu kez örgü bardak altlığı yapmak için birçok çalışmayı paylaşmıştım. Resimli anlatımlarıyla birlikte örgü bardak altlık yapmak için örnek çalışmalara tığ işi ve örgü işleri ile kendin yap kategorilerinde bulabilirsiniz.

Bu yazımda da yine sizlere örgü kedi motifli bardak altlık yapmak isteyenler için örnek bir çalışma paylaştım. Resimli anlatımda sadece örnek verilmiş. Nasıl yapıldığı gösterilmemiş.

Fakat örgü işi yapan bayanlar kolaylıkla nasıl yapıldığını kavrayabilirler ve aynısını yapabilirler diye düşünüyorum. Evde kolay örgü kedi motifli bardaklık yapmak için daha önce sanırım benzer bir çalışma paylaşmamıştım.

Fakat kedi motifli örgü veya kedi maketi gibi birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz. Hatta bu yazımın hemen altında benzer çalışma varsa karşınıza çıkacaktır.

Onları da incelemenizi öneririm. Şimdi sizleri paylaşacağım örgü kedi desenli bardaklık çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

orgu-kedi-motifli-bardak-altligi-yapmak

source : http://simplyyarn.wordpress.com/2014/07/16/cat-coasters-because-you-never-have-enough-cat-themed-stuff-around/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*