ÖRGÜ KEDİ UYKU TULUMU YAPMAK

orgu-kedi-uyku-tulumu-yapmak-737x415

Örgüden kedi uyku tulumu yapmak isteyenler için bu güzel örneği paylaşmak istedim. Resimli anlatımda tam olarak detaylar yer almasa da, nasıl yapıldığını veya bittiğinde nasıl olacağını görmeniz açısından paylaşmayı düşündüm.

Anlatımını bulduğumda yine bu başlık altından sizlere sunacağım. Evinde kedi besleyenler için örgü uyku tulumu yapmak için ideal bir örnek olacağını düşünüyorum.

Daha önce evde kedi evi yapmak veya kedi uyku çadırı yapmak için benzer çalışmaları paylaşmıştım. Hatta bu yazımın hemen altında onlara ulaşabilirsiniz.

Benzer çalışmaları sıkça paylaştığımı hatırlıyorum. Resimli anlatımda kedi uyku tulumu yapmak için tüm detaylar verilmemiş.

Sadece bitmiş halini farklı açılardan çekmişler. Ama örgüyle bu tür çalışmalar yapabilir ve örneğinden yararlanarak sizde aynısını kediniz için yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

orgu-kedi-uyku-tulumu-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*