ÖRGÜ KEDİ UYKU TULUMU YAPMAK

Örgüden kedi uyku tulumu yapmak isteyenler için bu güzel örneği paylaşmak istedim. Resimli anlatımda tam olarak detaylar yer almasa da, nasıl yapıldığını veya bittiğinde nasıl olacağını görmeniz açısından paylaşmayı düşündüm.

Anlatımını bulduğumda yine bu başlık altından sizlere sunacağım. Evinde kedi besleyenler için örgü uyku tulumu yapmak için ideal bir örnek olacağını düşünüyorum.

Daha önce evde kedi evi yapmak veya kedi uyku çadırı yapmak için benzer çalışmaları paylaşmıştım. Hatta bu yazımın hemen altında onlara ulaşabilirsiniz.

Benzer çalışmaları sıkça paylaştığımı hatırlıyorum. Resimli anlatımda kedi uyku tulumu yapmak için tüm detaylar verilmemiş.

Sadece bitmiş halini farklı açılardan çekmişler. Ama örgüyle bu tür çalışmalar yapabilir ve örneğinden yararlanarak sizde aynısını kediniz için yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

orgu-kedi-uyku-tulumu-yapmak

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÖRGÜ KEDİ UYKU TULUMU YAPMAK için yorumda bulun

    ÖRGÜ KEDİ UYKU TULUMU YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÖRGÜ KEDİ UYKU TULUMU YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.