ÖRGÜ KISA TOPLU SAÇ YAPMAK


Anlatımlı örgü kısa toplu saç yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Evde kolay yapılan saç modellerini paylaşmaya devam edeceğim.

Daha önce de kısa örgü saç modeli yapmak için anlatımlı birçok çalışmayı paylaştığımı hatırlıyorum. Hem kolay yapımları sayesinde zorlanmadan yapabilirsiniz.

Hem de aşamalı bir şekilde nasıl örgü saç yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Örgü kısa topuz saç modeli yapmak için paylaştığım çalışma da nasıl yapacağınız ve örgü saç modelini kısa saçları olanlara nasıl uygulayacağınız tarifli bir şekilde aktarılmış.

Benzerlerini altta bulabilir ve değişik saç modelleri arıyorsanız, sitemizde birçok modeline ve örneğine ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri örgü toplu saç modeli yapmak için anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

orgu-kisa-toplu-sac-modeli-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*