ÖRGÜ KIZ BEBEK ELBİSE ÖRNEĞİ


Örgü kız bebek elbise örneği arayanlar olabilir diye bu güzel paylaşımı yapmak istedim. Örneği ve yapılmış hali gözüken çalışmaya benzer güzel bebek elbiseleri yapıyorsanız, belki işinize yarayabilir. Örneğini çıkarabilmeniz için şablonu da verilen çalışmayı bu tür işler yapan ev hanımları kullanacaklardır.

Bu tür anlatımlı videolarla örgü kız bebek elbise yapımı gibi çalışmaları daha önce de paylaşmıştık. Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Mutlaka onları da incelemelisiniz.

Hemen yazımın altında bulacağınız gibi yine sitemizde yer alan bebekler için bölümünde de patik, yelek, kazak, ayakkabı ve daha birçok çalışmanın anlatımına ulaşabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı yapıp satabilir ve para kazanabilirsiniz. Ayrıca bebeği olanlara hediye olarak da yapıp götürebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

orgu-kiz-bebek-elbise-ornegi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*