ÖRGÜ LİF BİRLEŞTİRME ÖRNEĞİ


Örgü lif birleştirme örneği arayanlar için paylaşmak istediğim çalışma tam detay içermiyor. Ancak bu tür bir çalışma yapacak olan ev hanımlarının işine yarayacak bir kendin yap çalışması olduğunu düşünüyorum.

Bu tür anlatımlı çalışmaları sitemizde yer alan lif modelleri ve lif örnekleri bölümünde bulabilirsiniz. Hatta bu yazımın altında da benzerlerine ulaşacak ve onları da incelemenizi öneriyorum.

Anlatımlı lif çalışmalarını sitemizde buldukça paylaşmaya da devam edeceğim. Şimdi sizleri bu değişik ve işinize yarayacağını düşündüğüm anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Benzerlerini altta bulabilir veya yorum bırakabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

org-lif-birlestirme-ornegi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*