Örgü Örümcek Modelinden Şal Yapımı


Örgü Örümcek Modeli Nasıl Yapılır

Bu günkü örgü yazımızda sizlere çok farklı ve örümcek modelinden şal yapımı ile ilgili bilgiler paylaşacağız. Yazımızda yine resimli anlatım ve videolar bulabilirsiniz. Örgü örümcek modeli nasıl yapılır? örgü örümcek modelinin yapılışı ve modellerini de yine yazımızda paylaşacağız.

Bu makalemde sizlere örgü örümcek modelinden şal yapımını anlatan örnek resimler ve anlatımlı bir çalışma paylaştım. İzleyeceğiniz anlatımlı çalışma sayesinde sizde bu çalışmayı kolaylıkla yapmayı öğreneceksiniz. Örümcek örgü anlatımı ile ilgili videoda tüm detaylar paylaşılmıştır. Videoyu hazırlayan bayana buradan teşekkürümü iletirim. Yine bu yazımda sizlere örnek şal modelleri de paylaştım. Umarım beğenirsiniz.

Altta paylaştığım örnek resimlerin yapılışını anlatan çalışmaları bulduğumda yine sizlere bu başlık altından paylaşacağım. Fakat paylaştığım anlatımlı örgü örümcek modelinin anlatıldığı çalışma işinize yarayacaktır.

Kolay örümcek örgü şal modeli yapımını öğrendikten sonra sizde altta paylaştığım örnek resimlerde yer alan şal modellerinden kendinize veya sevdiklerinize yapabileceksiniz. Yapımını öğrendikten sonra evden para kazanmak isteyen bayanlar bu tür çalışmalar yaparak satışa sunacakları ürünler de elde edebilirler. Kolay gelsin.

orgu-orumcek-modelinden-sal-yapimi
orgu-orumcek-modelinden-sal-yapimi

Birbirinden güzel örümcek şal örnekleri ve yapılışlarıyla alakalı çalışmaları sitemizde hemen altta bulacaksınız. Videolu anlatımlı şal yapımı ve örümcek örgü modeliyle yapılmış şal çeşitlerine ulaşacaksınız. Mutlaka inceleyin hanımlar. Harika modeller var içeride.

orgu-orumcek-modelinden-sal-yapimi2
orgu-orumcek-modelinden-sal-yapimi2
orgu-orumcek-modelinden-sal-yapimi3
orgu-orumcek-modelinden-sal-yapimi3
orgu-orumcek-modelinden-sal-yapimi4
orgu-orumcek-modelinden-sal-yapimi4
orgu-orumcek-modelinden-sal-yapimi5
orgu-orumcek-modelinden-sal-yapimi5

Yukarıda paylaştığım anlatımlı videoda örgü örümcek modelinden şal yapılışı detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Sizlerde bu tür çalışmalar yapıyorsanız, mutlaka bu videoyu izleyin ve eksik yönlerinizi bulup kendinizi geliştirin. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.youtube.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*