Örgü Oyuncak Modelleri Yapılışı Resimli Videolu Anlatım


Örgü Oyuncak Modelleri Yapılışı Resimli Videolu Anlatım

Bu yazımızda sizlere tamamen doğal ve sağlıklı oyuncak modelleri sunacağız. Bu oyuncaklar tamamen örme yani el işi oyuncaklar. Piyasada çok Çin malı oyuncak olduğu için çocukların sağlığını da olumsuz yönde etkilemektedirler. Ancak bu yazımızdaki örgü oyuncaklar gibi modeller yaptığınızda çocuklarınız diledikleri gibi ağzına sokabilirler, ısırabilirler veya oynayabilirler. Hiçbir şekilde çocuklara zararı yoktur. Öte yandan bir o kadar da sevimli oyuncaklardır.

Bu yazımda sizlere paylaştığım çalışmalar arasında örgü oyuncak amigurumi ile ilgili birçok çeşit yer almaktadır. Yine bu makalemin sonunda örgü oyuncak anlatımlı bir şekilde videolarda tarif edilmiştir. İzleyip örgü oyuncak yapımını öğrenebilirsiniz. En çok erkek çocukları için örgü oyuncak araba nasıl yapılır öğrenebilir ve onlara harika örgüden araba oyuncakları yapabilirsiniz.

Kız çocuklarınız için ise örgü oyuncak bebek yapımı anlatımlı videodan yararlanarak nasıl yapılacağını öğrenebilir ve onlara amigurumi bebek oyuncaklar yapabilirsiniz.

Sitemizde yer alan amigurumi kategorisinde örgü oyuncak bebekler ve örgü oyuncak bebek nasıl yapılır sorularınıza cevap olacak birçok çalışmayı resimli ve videolu anlatımlarıyla birlikte bulabilirsiniz. Kategori amigurumi bölümünü sizin için örgü oyuncak dünyası olacak şekilde her gün değişik örgü oyuncak modellerinin yapılışlarını anlatan çalışmalarla donatıyoruz.

Amigurumi kategorisinde yine örgü oyuncak eşek ve el örgü oyuncak yapımı ile ilgili birçok detaylı bilgi de yer alıyor. Çocuklarınıza örgü oyuncaklar yaparak onları sağlıklı oyuncaklarla oynamalarını sağlayabilirsiniz.

Amigurumi çalışmalarından yani örgü oyuncak modellerinden resimler :

Gerçekten sağlıklı olan bu oyuncak türlerinden mutlaka edinmelisiniz. Yapamıyorsanız online satış sitelerinden satın da alabilirsiniz. Gerçekten çocuklarınız için çok sağlıklı oyuncaklardır.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=wSerH3C5LV8

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=NB26C7XyFTU

Amigurumi örgü oyuncaklar yaparak çocuklarınızı hem mutlu edebilirsiniz. Hem de dışarıda içeriğine nelerin katıldığını bilmediğiniz sağlıksız oyuncaklardan uzak durmuş olursunuz. Örgü oyuncak hem sağlıklı hem de en çok tercih edilen oyuncakların da başında gelmektedir. Günümüzde çok çeşitli örgü oyuncak modelleri yapılabilmektedir. Bu yüzden her türlü oyuncağın amigurumi türünü bulmanız da mümkündür. Kolay gelsin.

modèles de jouets tricotés – knitted toy models – gestrickt Spielzeugmodelle

1 Comment on Örgü Oyuncak Modelleri Yapılışı Resimli Videolu Anlatım

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*