Örgü Puf Modelleri

Evde de yapılabileceğini düşündüğüm örgü puf çeşitlerini derledim. Ben puf yastık, puf minder ve puf olan her türlü oyuncak yada benzeri şeyleri çok seviyorum. Sizlerde benim gibi seviyor ve ilginizi çekiyorsa altta sıraladığım galerideki tüm örnekleri incelemenizi öneririm. Yapımına ilişkin çalışmaları da paylaşacağım sitemizde yakın zamanda kendi yaptığım puf minder anlatımının da resimli örneklerini paylaşmayı düşünüyorum.

Evde puf minder yapmak için malzemeler aslında çok basit ;

 • Renkli kumaşlar.
 • İğne iplik.
 • Dikiş makinesi.
 • Yün malzemesi.
 • Süslemek için keçe.

Malzemeleri kendinize göre özelleştirebilir veya puf yastık modeli için değişik fikirler de kullanabilirsiniz. Anlatımlı video olarak bulduğum öğretici çalışma hem ders niteliği taşıyor. Hem de hemen öğrenip yapmaya başlamanız için iyi bir aracı olduğunu söyleyebilirim. Buyurun ;

Örgü puf modelleri ile ilgili hazırladığım bu yazımda sizlere örnek örgü puf modellerini paylaşacağım. İlerleyen yazılarımda sizlere örgü puf yapımı ile örgü puf yapılışı ile ilgili paylaşımlarda bulunacağım.

Birbirinden değişik puf örneklerini altta paylaştım. Yapımı detaylı anlatılmıyor. Sadece örnekler yer alıyor. Örnek resimlerden esinlenerek sizde yapımını veya yapacağınız puf çalışmaları için fikir edinebilirsiniz.

Sitemizde kolay puf yapmak için çeşitli resimli anlatım ve videolar da mevcut. Hemen bu yazımın altında da benzer çalışmalar karşınıza çıkacaktır. Kolay gelsin.

Bu da Derya hanımın ev hanımlarına yönelik sunduğu programından bir kesit ;

source : pinterest.com

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. MERAL ŞENOL dedi ki:

  LÜTFEN PUF YAPILIŞLARİNI AÇIK ANLATIRMISINIZ TEŞEKKÜRLER

 2. Nuray dedi ki:

  meral hanım bu yazıda yapılmış halleri yani örnek puf resimleri paylaşmışız. puf yapmak için sitemizin arama bölümünü kullanın. puf yapımını anlatan anlatımlı video ve birçok resimli anlatım bulacaksınız. kolay gelsin. ilginize teşekkürler.

 3. Yasemin dedi ki:

  50ye yakin sayida bu orgu puflardan ihtiyacim var bunlarin uretimini yapacak birine yonlendirebilirmisiniz

 4. Nuray dedi ki:

  yorumunuzu onayladım yasemin hanım, bu işi yapan veya bu çalışmayı yapıp para kazanmak isteyen ev hanımları size ulaşacaktır. yorumun altına iletişim bilgisi atarsanız, size ulaşmak isteyenler olabilir.

 5. Sevgi igci dedi ki:

  Yasemin hanim iletisiimde bulunabirsek size yardimci olabilirim orgu puflar yapiyorum mailimi veriyorum

 6. sermin dedi ki:

  Yasemin hanıma yardımcı olabilirim..mailimi veriyorum

 7. Nuray dedi ki:

  yasemin hanımın bilgilerini mail attım size şermin hanımcım. bol kazançlar.

 8. Web Tasarım Firması dedi ki:

  benimde 50ye yakin sayida bu orgu puflardan ihtiyacim var