ÖRGÜ ŞAL ÖRNEĞİ


Örgü şal örneği arayanlar için paylaştığım bu güzel ve kaliteli çalışmayı örnek olarak değerlendirebilirsiniz. Daha önce anlatımlı şal yapımı ve şal örneklerini çokça paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da inceleyebilirsiniz. Yeni örgü şal yapımı ve anlatımlarını sitemizde bulabilirsiniz.

Bu yazımın da altında bulacağınız çalışmaları beğeneceksiniz. Anlatımlı şal örgü yapımı ve örnekleri sayesinde sizde kısa sürede harika şalların sahibi olacaksınız. Bu güzel örnekte nasıl yapıldığı pek tarif edilmemiş. Sadece örnek olması amacıyla paylaştım.

Anlatımları hemen yazının altında zaten karşınıza çıkacak. Ancak bu paylaşımın da anlatımı bulunan video veya resimli anlatımı bulduğumda bu yazıya iliştireceğim. Şimdi sizleri bu güzel örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

orgu-sal-ornegi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*