ÖRGÜ SENEGALLİ SAÇ MODELİ NASIL YAPILIR


Örgü senegalli saç modeli yapmak isteyenler için örnek bir çalışma paylaştım. Teni esmer olan bayanlar bu tür örgü saç modelini kullanmayı tercih edebilirler.

Değişik örgü saç modeli arayan bayanlar için bu örneği paylaşmak istedim. Çünkü hep aynı tarz saç modelleri yapmaktan sıkılan bayanlar bu tarz saçlardan da yapmak isteyebilirler.

Saçınız bu modeli yapmaya müsaitse deneyebilir ve nasıl göründüğünüzü görebilirsiniz. Evde yapamaz veya yaptıramazsanız, kuaförünüze göstermeniz yeterli olacaktır.

Onlar aynısını veya kafalarındaki senegalli saç modelini size uygulayacaklardır. Ancak her saçta yapılamayacağını söyleyebilirim. Çünkü onların saç yapısı ile bizim Türklerin saç yapılarının farklı olacağını düşünüyorum.

Ancak ana yada baba tarafı o taraftan veya onlara yakın olan kişilerin bu tür örgü saç modellerine uygun olacağını söyleyebilirim. Yine de denemek isteyenler için paylaştım. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

orgu-senegalli-sac-modeli-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*