ÖRGÜ SENEGALLİ SAÇ MODELİ NASIL YAPILIR

Örgü senegalli saç modeli yapmak isteyenler için örnek bir çalışma paylaştım. Teni esmer olan bayanlar bu tür örgü saç modelini kullanmayı tercih edebilirler.

Değişik örgü saç modeli arayan bayanlar için bu örneği paylaşmak istedim. Çünkü hep aynı tarz saç modelleri yapmaktan sıkılan bayanlar bu tarz saçlardan da yapmak isteyebilirler.

Saçınız bu modeli yapmaya müsaitse deneyebilir ve nasıl göründüğünüzü görebilirsiniz. Evde yapamaz veya yaptıramazsanız, kuaförünüze göstermeniz yeterli olacaktır.

Onlar aynısını veya kafalarındaki senegalli saç modelini size uygulayacaklardır. Ancak her saçta yapılamayacağını söyleyebilirim. Çünkü onların saç yapısı ile bizim Türklerin saç yapılarının farklı olacağını düşünüyorum.

Ancak ana yada baba tarafı o taraftan veya onlara yakın olan kişilerin bu tür örgü saç modellerine uygun olacağını söyleyebilirim. Yine de denemek isteyenler için paylaştım. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

orgu-senegalli-sac-modeli-yapmak

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÖRGÜ SENEGALLİ SAÇ MODELİ NASIL YAPILIR için yorumda bulun

    ÖRGÜ SENEGALLİ SAÇ MODELİ NASIL YAPILIR için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÖRGÜ SENEGALLİ SAÇ MODELİ NASIL YAPILIR için ilk yorumu yapabilirsin.