Örgü Terlik Yapımı Anlatımlı

Bugün ki makalemde sizlere evde kolaylıkla yapabileceğiniz bir örgü terlik modelinin resimli anlatımını paylaşacağım. Bu örnek resimli anlatımı evinizde kolaylıkla bebek örgü terlik yapımı olarak da düşünebilirsiniz.

Daha önce de sizlere örgü terlik yapılışı ile ilgili anlatımlı çalışmalar paylaşmıştım. Altta göreceğiniz örgü terlik yapımı anlatımlı resmine bakarak sizde aynı kalıptan kendinize örgü terlikler yapabilirsiniz. Çocuklarınıza yapabilir veya eşinize de yapabilirsiniz. Kış aylarının yaklaşması ile ayaklarımızı korumamız da önemini artırıyor.

Bu yüzden bu çalışmayı öğrenerek mutlaka çocuklarınıza, kendinize veya ailenizdeki bireylere yapmalısınız. Sitemizde örgü işleri kategorisinde daha önce sizlere derya baykal örgü terlik çalışmasını paylaşmıştım. Yine sitemizde yer alan örgü modelleri kategorisinde örgü terlik babet yapılışı ile ilgili birçok çalışmanın da resimli anlatımı ile anlatımlı videolarını bulabilirsiniz. Bu makalemin sonunda karşınıza birçok farklı örgü ev terlik modelleri yapılışını anlatan çalışmalar çıkacaktır.

Yine sizlere daha önce keçeden örgü ev terliği yapımını paylaşmıştım. Aynı kategoride birçok evde örgü terlik yapımı ile ilgili çalışmaları ve örgü terlik modellerini bulabilirsiniz. Örgü ev terliği yapmak istiyorsanız, bu yazımda paylaştığım anlatımlı resmi mutlaka inceleyin ve yapımını öğrenip kendinize bir çift yapın. Kolay gelsin.

Yukarıda paylaştığım anlatımlı resimlerden yararlanarak sizde bu güzel örgü terlik modelini yapabilir ve kış aylarında keyifle giyebilirsiniz. Altta sizlere farklı bir terlik yapımı ile ilgili anlatımlı video da paylaştım. Umarım işinize yarar. Kolay gelsin.

httpss://www.youtube.com/watch?v=ttHprAyKSoc

Yukarıdaki videoda yapraklı tığ işi babet patik yapılışı anlatılmaktadır. Üstte paylaştığım resimli anlatımdan farklı olarak bu tür çalışma yapmak isteyenler olursa, anlatımlı videodan yararlanabilirler. Evde kolay örgü işi terlik yapımı ile ilgili farklı çalışmaları buldukça sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Örgü Terlik Yapımı Anlatımlı için yorumda bulun

    Örgü Terlik Yapımı Anlatımlı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Örgü Terlik Yapımı Anlatımlı için ilk yorumu yapabilirsin.