Örgü Tığ İşi Kalpli Çiçek Yapımı

Örgü Tığ İşi Kalpli Çiçek Yapımı

Tığ işi çalışmaları çok seviyorum. Gördüğümde de hemen sizlere paylaşmak istiyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel bir örgü çalışması paylaştım. Anlatımlı resim ve videoları takip ederek bu enfes çalışmayı sizde evinizde yapabilir ve evinizi dekoratif anlamda güzelleştirebilirsiniz. Örgü tığ işi kalpli çiçek yapımı sayesinde bu güzel çalışmayı yaparak evinizin bir köşesine koyabilir ve evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz.

Tığ işi çalışmaları sitemizde yer alan kendin yap ve tığ işi kategorisinde sürekli paylaşmaya çalışıyorum. Benzer çalışmaları yine bu yazımın sonunda karşınıza çıkacak olan linklerden ulaşabilirsiniz. Örgü çalışmaları ve amigurumi çalışmaları ile ilgili farklı çalışmalar gördükçe sizlere de paylaşmaya devam edeceğim.

orgu-tig-isi-kalpli-cicek-yapimi orgu-tig-isi-kalpli-cicek-yapimi2 orgu-tig-isi-kalpli-cicek-yapimi3 orgu-tig-isi-kalpli-cicek-yapimi4 orgu-tig-isi-kalpli-cicek-yapimi5 orgu-tig-isi-kalpli-cicek-yapimi6

Resimde gördüğünüz tığ işi kalp motifli çiçekli saksı dekorunu sizde yapabilirsiniz. Böylece evinizin herhangi bir köşesinde muhteşem gözükmesini sağlayabilirsiniz. Yapılışı oldukça kolay ve malzemeleriniz hemen bulabileceğiniz ve hemen yapabileceğiniz bir çalışma…

Malzemeler :

– no 4 iplik kırmızı, pembe ve yeşil.
– tığlar 4 mm. ile 5 mm.
– demir tel.
– amigurumi için kullanılan yün elyaf.
– yapay yaprak.
– tutkal.
– köpük.
– beyaz boncuk köpük kapsayacak veya benzeri bir iplik kullanabilirsiniz.

httpss://www.youtube.com/watch?v=tsBe3lwCpQM

crochet heart – coeur de crochet – Häkeln Herzen

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Örgü Tığ İşi Kalpli Çiçek Yapımı için yorumda bulun

    Örgü Tığ İşi Kalpli Çiçek Yapımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Örgü Tığ İşi Kalpli Çiçek Yapımı için ilk yorumu yapabilirsin.