ÖRGÜ TIĞ İŞİ ZİNCİR YAPILIŞI

orgu-tig-isi-zincir-yapimi

Örgü tığ işi zincir

Örgü işleri bakımından önerdiğimiz çalışma olup, tığ işi zincir yapımını öğrenerek harika file örgüler yapabilirsiniz. Yapımı altta örnek resimde gözüktüğü gibi yine altta Türkçe anlatım mevcut. Canım anne tarafından hazırlanan ve organize edilen çalışmayı izledikten sonra yapmaya karar verdik. Sizde öğrenip hemen yapabilirsiniz.

orgu-tig-isi-zincir-yapimi

Tığ işi örgü zincir yapımını daha önce vermiş olmalıyız. Benzer çalışmaları da bulacağınız sitemizde farklı örgüler ve modellerin yapılışına da ulaşabilirsiniz. Tığ işi çalışmalarda anlatım çok önemlidir. Tarif yerine anlatımdan istifade ederek sizde çok güzel tığ işi örgüler yapabilirsiniz. Tığla yapılan örgüleri sürekli görüyoruz. Şal yapımında kullanılıyor. Örgü yorgan yapımında veya örtülerde tığ işine her zaman ihtiyaç duyuyoruz. Bu öğretide de tığ işi zincir yapımı ele alınmış.

Tığ işi zincir yapılışı

Birçok yeni örgüye başlayan hanım tığ işi zincir örgüsü yapımında zorlanıyor. Buna nazaran paylaşmayı uygun gördüğüm çalışmada detaylıca verilen adımları uygularsanız? sizde tığ işi zinciri öğrenebilirsiniz. Anlatımı sade olan çalışmayı öneriyorum. Kolayca öğrenip, hemen yapmaya başlayabilirsiniz hanımlar.

Tığ işinden zincir örgü nasıl yapılır diyorsanız Canım anne kanalından birçok güzel örgünün anlatımına da ulaşabileceğinizin notunu düşmek isterim buraya. Şimdi sizleri alttaki diğer benzer örgülerle de baş başa bırakmak istiyorum. Hepsi çok güzel ve zarif modellerdir. Keyifle inceleyin ve öğrenin hanımlar. Kolay gelsin iyi günler.

kaynak : https://www.youtube.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*