ÖRGÜ YAKALI BEBEK YELEK ÖRNEĞİ

Yakalı bebek yeleği yapılışı

Örgü bebek yeleği yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışma için Pratik Yazar kanalına teşekkür etmek isteriz. Gerçekten harika paylaşımları var. Öğretici örgü çalışmaları ve birçok örgü modellerine ulaşabileceğiniz bir kanal.

Yakalı kız bebek yeleği yapmak isteyenler için paylaştığımız bu güzel öğretici videoyu izleyerek sizde modeli kolayca kavrayabilir ve hemen yapmaya başlayabilirsiniz arkadaşlar.

Zor bir model değil aslında. Kolayca izledikten sonra sizde hemen yapmak isteyecek ve başladığınızda ise 2/3 güne harika bir kız bebek yelek örneği ortaya çıkarabileceksiniz. Benzer çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz.

Yakalı bebek örgü yelek modelinde zor bir kısım yok. Kolayca öğrenebilirsin

Yakası olan kız bebek yeleğini ponponla da süsleyebilirsiniz arkadaşlar. Bu güzel modeli ben şimdi önümüz pazar sarı renk ip kullanarak yapmaya başlayacağım. Aklımdaki modelle birlikte bu örneği birleştirmeyi düşünüyorum. Benim yapacağımda kolları da var. Ama yakası bu şekilde olacak.

Umarım düşündüğüm gibi yapabilirim. Sizlerde bildiğiniz örgü modelleri ile bu güzel örnekleri birleştirebilir ve ortaya güzel çalışmalar çıkarabilirsiniz. Güzel örgü modellerini sitemizde daha önce de paylaştık. Onları da es geçmeyin derim. Güzel örgü çalışmaları ve anlatımlarında görüşmek dileğiyle arkadaşlar kolay gelsin.

kaynak : httpss://www.youtube.com/channel/UCqPyB0-CBPGJxvmjO8DwzOA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÖRGÜ YAKALI BEBEK YELEK ÖRNEĞİ için yorumda bulun

    ÖRGÜ YAKALI BEBEK YELEK ÖRNEĞİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÖRGÜ YAKALI BEBEK YELEK ÖRNEĞİ için ilk yorumu yapabilirsin.