ÖRGÜDEN BEBEK PATİĞİ SANDALET ŞEKLİNDE YAPILIŞI

Örgü işi sandalet patik modeli

Bebekler için minik ve şirin patikler yapmayı seviyoruz. Hele ki yeni örgüye başladıysak ilk yapmak istediğimiz örgülerin başında patik gelir. Yada örgü bere veya örgü atkı modeli ile yeni örgüye başlamak isteriz.

Ancak ilerleyen günlerde ve örgü işinde ustalaştıkça artık patik yapmaya başlarız. Bu güzel çalışma da yine onlardan birisi ve keyifle öğrenip yapacaksınız. Örgü işi patik modelinin görünüşü sandalet gibi ve seveceğiniz bir görünüme sahip.

Örgü patik modelleri arasında çorap şeklinde veya bot şeklinde olanları da görmüşsünüzdür. İşte bu çalışma biraz da onu andırıyor hanımlar. Minik bebeklerin minik  ayaklarında şirin duracak bu patiği öğrenerek sizde yapabilirsiniz.

Kalın veya kapalı patik tipi olarak da bu güzel patiği kalın ipten yaparak kışlık olarak bebeklerinize giydirebilirsiniz. Ayaklarını sıcacık tutabilirsiniz. Yazın da ince iplerle örüp, güzel yazlık patik modeli oluşturabilirsiniz.

Sandalet patik modelinde bağcık yada ponpon ip kullanabilirsiniz. Anlatımda güzelce tarif edilmiş. Videoyu hazırlayan kişiye de teşekkür etmek isteriz. Gerçekten çok güzel bir patik işi paylaşmışlar. Şimdi bu güzel çalışmanın örnek resmine bakalım ve sonra anlatımdan yararlanarak modele başlayalım hanımlar.

Örgü Bebek Sandalet Patik Yapımı Videolu Tarif

Tığ işi bebek sandalet patik yaparken tek renk veya iki renk kullanabilirsiniz. Değişik patikler hazırlayabilir ve satış amaçlı da güzel patik örnekleri ortaya çıkarabilirsiniz hanımlar. Kolay gelsin.

Örgü Bebek Sandalet Patik Yapılışı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÖRGÜDEN BEBEK PATİĞİ SANDALET ŞEKLİNDE YAPILIŞI için yorumda bulun

    ÖRGÜDEN BEBEK PATİĞİ SANDALET ŞEKLİNDE YAPILIŞI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÖRGÜDEN BEBEK PATİĞİ SANDALET ŞEKLİNDE YAPILIŞI için ilk yorumu yapabilirsin.