ÖRGÜYE ŞİŞLE NASIL RENKLİ BAŞLANIR?

sisle-iki-renk-nasil-baslanir

Şişle örgüye nasıl renkli başlanır

Şiş işi yaparken örgüye renkli başlamayı birçok hanım bilmeyebilir. Öğrenmek için bugün sizlere paylaşacağım çalışma sayesinde sizde iki renk veya üç renk yada daha fazla renkli iple şiş işi örgüye başlamayı bileceksiniz. Öğrenmek için Türkçe anlatımlı güzel bir videoya ulaştım. Canım anne organizasyonu olan bu güzel çalışmayı seveceksiniz.

sisle-iki-renk-nasil-baslanir

Anlatımlı çalışma sayesinde şişle iki renk nasıl başlanır öğrenmiş olacaksınız. Şişle örgüye renkli başlamayı öğrendikten sonra da örgülerinizde iki renk veya daha fazla renkle güzel kazaklar, yelekler veya değişik örgüleri kolayca zorlanmadan yapabileceksiniz. Her örgü bilen hanım bazı eksikleri veya bilgileri bilemeyebilir. Ancak anlatımlı çalışmalar sayesinde hemen kavrayıp öğrenebilmekteyiz.

Şişle örgüye renkli başlama

Altta yer alan öğretici videoyu izledikten sonra şişle örgüye renkli başlamayı kavramış olacaksınız. Örgülerinizde nasıl yapacağınızı şaşırmadan hemen şiş işi bir örgü de kısa sürede öğrendiğiniz bu bilgiyle kolayca yapabileceksiniz. Örgüye yeni başlamış hanımların bile zorlanmadan yapacağı ve öğreneceği bir bilgi olup, ben biliyorum deyip izlemeden geçmeyin. Eksikleriniz olabilir bilemezsiniz.

Şiş işi örgülerde mutlaka farklı renklerle örgüye devam etmek gerekebilir. Tek renk örgülerden ziyade birkaç renk değtirerek örülen örgüler için bu yöntemi bilmeniz gerekiyor. Ben az çok biliyordum. Ama izledikten sonra kaçırdığım bazı noktalar olduğunu gördüm. Anlatımlı ve öğretici bir başka örgü videosunda görüşmek dileğiyle hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*