ORİGAMİ HEDİYE KUTUSU NASIL YAPILIR

origami-hediye-kutusu-nasil-yapilir-440x415

Kartondan hediye kutusu nasıl yapılır? diyenler için origami çalışması buldum. Bu yazımda sizlere origami hediye kutusu nasıl yapılır diyenler için çok güzel resimli bir anlatım paylaştım.

Sitemizde sıklıkla bulabileceğiniz origami çalışmalarına ek olarak bu güzel çalışmayı da yapmayı düşünebilirsiniz. Kartondan sürpriz paketi nasıl yapılır diyenler için karton kategorisinde birçok değişik hediye paketi hazırlama yöntemleri ve tekniklerinin örneklerini paylaşmıştım.

Hatta bu yazımın altında karşınıza çıkacak benzer yazılar kısmından da diğer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Evde origami hediye paketi nasıl yapılır diyorsanız bu yazımdaki resimli anlatımda yer alan aşamaları yaparak sizde çok güzel hediye kutuları hazırlayabilirsiniz. Kartondan hediye kutusu nasıl yapılır diyorsanız buyurun resimli anlatıma ;

origami-hediye-kutusu-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-1219.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*