ORİGAMİ KAĞIT KRİSTAL SÜS YAPMAK

Origami kağıt kristal süs yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli el beceri çalışmasını sizde beğeneceksiniz. Origami sanatı yani kağıt katlama çalışmalarını merak ediyorsanız, sitemizde benzer birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Anlatımlı karton kristal süs çalışmaları ile sizde boş zamanlarınızı bu tür süsler yaparak değerlendirebilirsiniz.

Anlatımlı kristal süs çalışmasını kartondan veya renkli mukavvadan yapabilirsiniz. Kısa sürede yapıp hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz. Önerim kartondan kristal süs yapıp sarkaç olarak odalarda kullanmak. Bu tür süs çalışmaları ile hem evinizi güzelleştirmiş olursunuz.

Hem de yapıp satabilir para da kazanabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere hediye olarak da verebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

origami-kagit-kristal-sus-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ORİGAMİ KAĞIT KRİSTAL SÜS YAPMAK için yorumda bulun

    ORİGAMİ KAĞIT KRİSTAL SÜS YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ORİGAMİ KAĞIT KRİSTAL SÜS YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.