Origami Kağıttan Çam Ağacı Yapmak

origami-kagittan-cam-agaci-yapmak-658x415

Evde origami kağıttan çam ağacı yapmak için bu yazımda güzel bir resimli anlatım paylaştım. Kağıttan yapılan çalışmaları daha önce de sitemizde ki ” origami ” kategorisinde paylaşmıştım.

Origami sanatını öğrenmek isteyenler için sitemizde birçok örneğin bulunduğunu belirtmek isterim. Bu yazımda paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde evde kolay origami çam ağacı yapmayı öğrenebileceksiniz.

Resimli anlatımda nereden katlayacağınız ve nasıl katlama yapacağınız teknik olarak verilmiş. Yapmanız gereken adımları uygulamak ve renkli el işi kağıdından veya mukavvadan çam ağacı çalışmasını yapabilirsiniz.

Evde origami çam ağacı yapmak için resimli anlatımdaki katlama sanatını öğrendikten sonra sitemizdeki diğer origami çalışmalarını da incelemenizi öneririm.

Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde öğrenip yapabileceğiniz origami kağıttan çam ağacı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

origami-kagittan-cam-agaci-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7452.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*