ORİGAMİ KAĞITTAN KOLAY VAZO YAPMAK


Evde kağıttan çalışmalar yapanların alanından olan origami ile yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Origami kağıt katlayarak vazo yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımda tüm detaylar adım adım verilmiş.

Sizde eva kağıdından vazo yapmak isterseniz bu güzel resimli anlatımdan yararlanarak kısa sürede çok güzel çalışmaları basitçe yapabilirsiniz.

Kağıttan vazo yapmak için resimli anlatımda nasıl katlanılması gerektiği adım adım belirtilmiş. Kolay bir şekilde origami vazo yapmak için bu güzel çalışmadan yararlanabilir ve harika şık vazo yada benzeri çalışmalar yapabilirsiniz.

Yaptığınız çalışmayı vernik veya donan yapıştırıcılar ile yaptığınızda oldukça sağlam ve dayanıklı kağıttan vazo çalışmaları da yapmış olursunuz. Eva kağıdı tercih ederseniz biraz daha sağlam ve diri bir çalışma yapabilirsiniz.

Kağıttan vazo nasıl yapılır diyenler için paylaştığım diğer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri origami kağıttan vazo yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

origami-kagittan-kolay-vazo-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7295.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*