ORİGAMİ KOLAY KELEBEK YAPMAK

origami-kolay-kelebek-yapmak-468x415

Origami kelebek yapmak için benzerlerini sıkça paylaştığım güzel bir kağıt katlama sanatı çalışmalarından birisidir. Evde kağıt katlama sanatıyla yapılan çalışmaları hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz.

Kağıt katlayarak hayvan objeleri yapabilirsiniz. Origami sanatında kağıt katlama ile yapılan çalışmalar son zamanlarda çok popülerleşti. Aynı zamanda kağıt katlanarak ve hiçbir yapıştırma işlemi yapılmadan yapılan çalışmalar olduğu için çokça tercih edilmektedir.

Okullarda öğretmenler de çocuklara ödev olarak kağıttan katlama çalışmalarını öğretmekte ve evde yapmaları için vermektedirler. Origami kuş yapmak veya origami ejderha yapmak isteyenler içinde daha önce benzer birçok örnek çalışmayı sitemizde yer alan ” Origami ” bölümünde bulabilirsiniz.

Şimdi sizleri evde kağıttan kelebek yapmak için origami kelebek yapılışını gösteren resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

origami-kolay-kelebek-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/458804280767013613/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*