ORİGAMİ NUMARALI KUTU YAPMAK

origami-numarali-kutu-yapmak-564x415

Origami numaralı kutu yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını beğeneceksiniz. Bu tür küçük kutu yapımı çalışmalarını daha önce de sitemizde çoğu kez paylaşmıştık. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı kutu çalışmaları sayesinde sizde kağıt katlayarak kutu yapmayı öğreneceksiniz.

Benzer çalışmaları sitemizde yer alan origami kategorisinde bolca bulabilirsiniz. Origami sanatı sayesinde kesme veya biçme işlemi olmaksızın kağıt katlayarak her türlü şekli yapabilmek mümkün.

Origami numaralı kutu yapımı için paylaştığım bu güzel çalışmada da aşamalı olarak ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Kısa sürede yapıp, süs veya çeşitli amaçlarda kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

origami-numarali-kutu-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*