ORİGAMİ SARKAÇ IŞIKLI SÜS YAPMAK


Origami sarkaç ışıklı süs yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde kolayca yapabilirsiniz. Daha önce origami sanatıyla ilgili çoğu kez güzel çalışmaların resimli anlatımlarını paylaşmıştım. Onları da incelemenizi isterim. Sitemizde bol bol origami yani kağıt katlama sanatıyla ilgili birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz.

Anlatımlı kağıt katlama sanatıyla yapılan çalışmalar sayesinde sizde çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Kolay yapılan çalışmalar sayesinde ışık lamba veya süs çalışmaları ile evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde kolay kağıt katlama sanatıyla yapılan çalışmaları hem severek yapacaksınız.

Hem de kendinize yeni hobiler edinmiş olacaksınız. Sitemizde bu konuda çok sayıda paylaşım yaptığımı söyleyebilirim. Hatta benzer çalışmalar bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi öneriyorum. Kolay yapılan birçok güzel origami çalışması sayesinde sizde eğlenerek evinizi güzelleştirecek süs çalışmaları ortaya çıkarabileceksiniz.

Kolay yapılan origami örneklerini sitemizde ki ilgili kategoride bulabilir ve anlatımlarından yararlanarak sizde kısa sürede yapımını öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolayca yapabileceğinizi söyleyebilirim. Kolay gelsin.

source

origami-sarkac-isikli-sus-yapmak

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*