ORİGAMİ TOP SEPET YAPMAK

origami-top-sepet-yapmak-417x415

Origami top sepet yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını basitçe yapabilmeniz için altta anlatım yer alıyor. Anlatımdan yararlanarak sizde kısa sürede origami top sepet yapabilir ve evinizde keyifle kullanabilirsiniz. Kağıt katlama tekniği ile yapılan bu tür çalışmalar hem keyifli oluyor.

Hem de eğlenerek yaptığınız zaman güzel vakit geçirmenize de vesile oluyor. Top sepet yaparak kase veya lazımlık olarak da kullanabilirsiniz. Yada akustik bir süs olarak da evinizde dekoratif amaçlı bir şekilde de kullanabilirsiniz.

Anlatımlı origami sepet ile sizde evinizi güzelleştirebilirsiniz. Benzer origami çalışmalarını ve sepet yapımı çalışmalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bu yazımın altında da birçok çalışmanın resimli anlatımına ulaşabilirsiniz.

source : pinterest

origami-top-sepet-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*