ORİGAMİ YUNUS BALIĞI NASIL YAPARIZ

ORİGAMİ YUNUS BALIĞI NASIL YAPARIZ
ORİGAMİ YUNUS BALIĞI NASIL YAPARIZ

kağıt katlayarak yunus balığı yapmak

Origami sanatı ile güzel süsler yapabiliyoruz. Bu paylaşımda ise kağıt katlayarak balık yani yunus yapılmış. Anlatımı videolu olsa da kağıt katlamak gerçekten bir sanat. Kesmiyorsunuz ve yapıştırmıyorsunuz. Sadece katlıyorsunuz. Ancak yine de bazı kısımları gizli yapıştırma yapılıyor diyebilirim. O yüzden bence kağıt katlamanın sırlarını da öğrenmek gerek.

Kağıt katlayarak yunus balığı yapabilir ve süs olarak TV ünitenizde yerini alabilir. Bu tür kağıt katlayarak süs çalışmaları yapabilir ve yaparken de eğlenebilirsiniz. Çeşitli güzel çalışmaları sizlere daha önce de sunmuştuk.

Kağıttan katlama tekniği ile harika süs balık veya çeşitli süs çalışmaları yapabilirsiniz. Evinizde veya işyerinizde kullanabilirsiniz. Güzel eğlenceli kağıt katlama örneklerini altta benzer yazılar kısmından bulabilirsiniz.

Kağıt katlama sanatı sayesinde güzel süs örnekleri oluşturup, bunun eğitimini de verebilirsiniz. Çocuklarınızla yapabilir ve boş zamanlarınızı bu tür güzel eğlenceli süs çalışmaları ile değerlendirebilirsiniz.

ORİGAMİ YUNUS BALIĞI NASIL YAPARIZ
ORİGAMİ YUNUS BALIĞI NASIL YAPARIZ

Origami yunus çalışmasının çok basit halinin hemen altta videolu anlatımı yer alıyor. Yabancı bir çalışma ve yabancı anlamı ise origami dolphin easy step by step olarak açıklanmış. Öğrenerek sizde kısa sürede bu çalışmayı sürdürebilirsiniz.

video kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCbY06EnieXZfq6IB5bz0E4A

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*