Örme Converse Patik Yapılışı Resimli Anlatım

Örme Converse Patik Yap

Örgü converse yapımı ile ilgili paylaştığımız bu çalışma işinizi oldukça görecektir arkadaşlar. Örgü converse çorap yapabilirsiniz. Yada bebek patiği yapabilirsiniz. Değişik şekillerde ve renklerde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Sizde evinizde el yapımı örme converse patikler yapabilirsiniz. Bu yazımızda paylaştığımız resimli anlatımdan yararlanabilir ve kendinize yada çocuklarınıza örme converse patikler yapabilirsiniz.

Altta yer alan resimli anlatımda örgü converse patik yapımı detaylı bir şekilde verilmiş. Daha önce anlatımlı video da paylaşmıştım.

Örme converse patik nasıl yapılır diyenler için öğretici setlerde sitemizde yer alıyor. Anlatımlı patik yapımı çalışmaları sayesinde sizde öğrenebilir ve aynısını yapabilirsiniz.

Satış amaçlı da öğrenip yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları sitemizde çokça bulabilir ve benzerlerini hemen altta da görebilirsiniz. Örme converse patik modeli nasıl yapılır diyorsanız anlatımı ise şöyle ;

orme-converse-patik-yapilisi

Örme Converse Patik Yapılışı Resimli Anlatım

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Örme Converse Patik Yapılışı Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Örme Converse Patik Yapılışı Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Örme Converse Patik Yapılışı Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.