Oruç Tutarken Açlık ve Susuzluk Hissetmemenin Yolları

oruc-tutarken-aclik-susuzluk-hissetmemenin-yollari

Oruç Tutarken Açlık ve Susuzluk Hissetmemenin Yolları

Ramazan aylarında çoğumuz gün içinde sıvı kaybı yaşadığımız için çoğunlukla aşırı susarız. Hele birde ramazan ayı yazın ortalarına denk geliyorsa… Bu nedenle bu yazımızda sizlere oruç tutarken açlık veya susuzluk hissetmemenin yollarını göstereceğiz.

Altta yer alan anlatımlı videoda ramazanda oruç tutarken susuzluğu nasıl engelleyeceğimiz ile ilgili güzel bilgiler verilmektedir. Anlatımlı videoda ayrıca oruç tutarken açlık ve susuzluk hissetmemenin yolları püf noktalar halinde paylaşılmıştır.

Bu sayede oruç tutarken zorlanmaz ve kolaylıkla günü açlık veya susuzluk çekmeden tamamlayabilirsiniz. Mutlaka izleyin ve açlık ile susuzluk problemlerini ortadan kaldırmayı sizde öğrenin. Paylaşacağımız videoyu sonuna kadar izleyebilir ve sizde oruç tutarken açlık hissetmezsiniz. Aynı şekilde susuzluk hissi de yaşamazsınız.

oruc-tutarken-aclik-susuzluk-hissetmemenin-yollari

Ramazan ayında tüketeceğiniz gıdaların tuzlu, yağlı olmasından kaçınmanızda da fayda vardır. Sahurda içeriğinde su olan yemekleri tercih etmelisiniz. Aynı zamanda yumurta ve hurma yemeyi de ihmal etmeyin.

Möglichkeiten, um Hunger und Durst zu fühlen – façons de sentir la faim et de la soif – Ways to feel hunger and thirst

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Oruç Tutarken Açlık ve Susuzluk Hissetmemenin Yolları

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*