OYUNCAK AYI YAPMAK ŞABLONLU


Oyuncak ayı yapmak şablonlu olarak paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde sizde çocuklarınıza bu güzel oyuncak çalışmalarından yapabilirsiniz. Oyuncak ayı yapmak için daha önce de paylaştığım benzer örnekleri hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapımıyla ilgileniyorsanız, paylaştığım örnekleri değerlendirerek sizde çok güzel oyuncaklar yapabilirsiniz.

Bu paylaşımda da oyuncak ayı yapmak için şablon yer alıyor. Parçaların çıktısını aldıktan sonra polar kumaşından ayı oyuncak yapabilirsiniz. Şablonu çıktı aldıktan sonra kumaştan veya keçeden de bu güzel oyuncak ayı çalışmasını yapabilirsiniz. Evde kolay oyuncak ayı yapmak için adımları uygulayarak sizde parçaları birleştirip, dikme işlemi öncesi içini yün veya pamukla doldurabilirsiniz.

Evde kolay yapılan oyuncakları sitemizde ” Oyuncak ” kategorisinde bulabilirsiniz. Oyuncak ayı yapmak için paylaştığım şablonu kullanarak sizde çocuğunuza sağlıklı oyuncak yapabilirsiniz. Örgü oyuncak yapmak için daha önce de paylaştığım oyuncak çalışmalarını incelemenizi tavsiye ediyorum. Evde kolay oyuncak yapmak için paylaştığım tüm çalışmalar hem kolay yapılıyor.

Hem de anlatımı sayesinde nasıl yapmanız gerektiği belirtiliyor. Sitemizde bez bebek veya oyuncak yapmak için birçok çalışmayı kısa sürede bulabilirsiniz. Anlatımlı çalışmalardan yararlanarak satabileceğiniz güzel oyuncaklar da yapabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı oyuncak ayı yapmak için şablonla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

oyuncak-ayi-yapmak-sablonlu

source

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*