OYUNCAK KEDİ YAPMAK

Kolay oyuncak kedi yapımı

Oyuncak kedi yapmak için paylaştığım anlatımda şablonda yer alıyor. Anlatımdaki şablonu kendi kumaş malzemenize göre değerlendirebilir ve taslak çıkarttıktan sonra oyuncak kedi çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı evinize dekoratif süs amaçlı da yapabilirsiniz.

Dilerseniz çocuklarınıza oyuncak olarak yapabilirsiniz. Hatta fazlaca değişik renklerde yapıp satabilir ve muazzam paralar da kazanabilirsiniz. Anlatımlı yapılan birçok çalışmayı sitemizde daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Onları da inceleyebilir ve kolay yapılan tarafları sayesinde kısa sürede yapıp, keyifle kullanabilirsiniz.

Oyuncak kedi şablonu arayanların da işine yarayacak bu güzel çalışmayı kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kısa sürede yapıp sevdiklerinize hediye olarak da verebilirsiniz.

Evde kumaştan oyuncak kedi yapılışı

Polar kumaşı veya pofuduk özellikte bir kumaş kullanarak yapacağınız çalışmayı parçalara bölmeniz gerekiyor. Kumaş parçasını kedinin gövdesi, başı, kuyruğu ve diğer ayrıntılı parçaları için şablondan bakarak parçalara ayırabilirsiniz. Daha sonra içini elyaf veya pamukla doldurup, iğne iplikle de işlemi tamamlayabilirsiniz.

oyuncak-kedi-yapmak

oyuncak-kedi-yapmak

Çocukların özellikle çok seveceği kedi oyuncak çalışmasını normal kumaşla da yapabilirsiniz. Daha önce evde kolay oyuncak yapımıyla ilgili ders niteliği taşıyan videolar ve anlatımlara sitemizde yer vermiştik. Onlar da zaten hemen altta karşınıza belirecek. Mutlaka onları da inceleyin. Nasıl yapacağınıza ilişkin fikriniz olur. Bu güzel kedi oyuncak çalışması da zorlanmayacağınız ve basitçe hemen ortaya çıkarabileceğiniz bir projedir. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : httpss://www.pinterest.com/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. pelin akar dedi ki:

    kızıma yapmak için öğreniyorum ne desem az harikasınız hanımlar