OYUNCAK ZÜRAFA YAPMAK ŞABLONLU


Oyuncak zürafa yapmak şablonlu olarak paylaştım. Zürafa oyuncak yapmak isteyenler için paylaştığım şablonu keçe veya kumaştan yapabilirsiniz. Gözleri için düğme kullanabilir ve içini de yün yada pamukla doldurabilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapmak isteyenler için daha önce de çoğu kez değişik oyuncak şablonlarını paylaştığımı hatırlıyorum.

Kolay yapılan oyuncak örnekleri ile sizde çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Her zaman kendinizin yaptığı oyuncaklar daha sağlıklıdır. Bunu unutmayın. Dışarıdan satın aldığınız hazır oyuncakların nasıl yapıldığını genelde bilmezsiniz. Bu yüzden de çocuklarınız oynarken ağzına dahi götürebilmektedirler.

Ancak örgü oyuncak veya sağlıklı oyuncak yapmak için sizde bu tür şablonlardan kesinlikle yararlanmalısınız. Kumaş zürafa oyuncak yapabilirsiniz. Keçeden zürafa oyuncak yapabilirsiniz. Çocuklarınız için karton oyuncak dahi yapabilirsiniz.

Sitemizde oyuncak şablonlarıyla ilgili birçok çalışmaya ulaşabilir ve bu yazımın altındaki örnek çalışmalardan da mutlaka yararlanmalısınız. Altta sadece şablon yer alıyor. Nasıl yapıldığı tarif edilmemiş. Zaten bu paylaşımım sadece şablon amaçlı idi.

Bu sayede oyuncak zürafa yapmak isteyenler veya kumaş oyuncak zürafa yapmak için bu güzel çalışmayı kullanabilirler. Şimdi sizleri çalışmanın şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

oyuncak-zurafa-yapmak-sablonlu

source

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*