PANTER DESENLİ KUMAŞTAN TOKA YAPMAK


Panter desenli kumaştan toka yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evde zorlanmadan yapabilirsiniz. Adım adım toka yapımını gösteren çalışmada panter desenli kumaş kullanılmış.

Siz daha farklı da kullanabilirsiniz. Evde kolay toka yapmak için daha önce de birçok kez çalışma paylaşmıştım. Onlara da göz atabilirsiniz.

Panter desenli kumaştan toka yapmak için paylaştığım resimli anlatımda ne yapmanız gerektiğini kısa sürede anlayabilir ve aynısını yapabilirsiniz. Benzer takı çalışmalarını hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz.

Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri evde panter desenli kumaşla toka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

panter-desenli-kumastan-taki-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*