PAPATYA MİNDER YAPMAK


Papatya minder yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Evde kolay yapılan minder çalışmalarını sürekli olarak sitemizde paylaşıyorum. Hem anlatımlı hem de kısa sürede yapabileceğiniz güzel çalışmalar sayesinde sizde evinizi güzelleştirebilirsiniz. Anlatımlı minder yapma çalışmaları sayesinde nasıl yapıldığını kısa sürede adımları tamamlayarak sizde öğrenebilirsiniz.

Daha önce de çok güzel minder çalışmaları paylaşmıştım. Papatya minder yapmak için alttaki çalışma da yine çok güzel ve detaylı bir anlatıma sahiptir. Şablonu da bulunan çalışmayı sizde evde zorlanmadan yapabilirsiniz. Anlatımlı papatya minder yapmak için içinin dolgusunu yün veya değişik malzemelerle doldurabilirsiniz.

Anlatımlı çalışma ile evinize çok güzel minder çalışmaları yapabilirsiniz. Kolay yapılan minder çalışmalarını sitemizde kendin yap bölümünde bulabilirsiniz. Dekorasyon bölümünde kumaştan yapılan yastık çalışmalarını bulabilirsiniz.

Anlatımlı minder yapmak veya yastık yapmak için paylaştığım örneklerden sizde yararlanabilirsiniz. Çok güzel şekillerde yastık veya minder örnekleri ile sizde evden para kazanma amaçlı bu güzel çalışmaların nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri papatya minder yapmak için anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

papatya-minder-yapmak

source

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*