PAPATYA MODELLİ KIZ BEBEK YELEĞİ ÖĞRENELİM

Papatya örnekli yelek modeli

Görüntüsü çok şık olan güzel bir yelek modeliyle birlikteyiz hanımlar. Papatya örnekli yeleği yapmak için şemanın tümü paylaşılmış. Detaylıca yapımı yok. Ancak örgü işi yelek modeli yapanlardansanız hemen şemadan modeli çıkarıp, örmeye başlayabileceğiniz güzel bir model. Kız çocuk yelek modeli olan bu örneği kolayca yapabilirsiniz.

Yetişkin kız örgü yelek modeli olarak da biraz büyükçe yapıp kullanabilirsiniz. Papatya modelli örgü yelek türünde daha önce de tığ işi kız yelek modeli paylaştığımızı hatırlıyorum. Ona benziyor. Ancak bu biraz değişi.

Sakallı ipten kız bebek yelek örneği olarak da adlandırabilirdik aslında. Ama bu modelin yabancı bir kaynakta olduğunu ve orada fazla detay vermediklerini de dile getirmek isterim. Bu yüzden şimdilik bu şema ile yetineceğiz.

Papatya örneği olan kız bebek yelek örneğini kolayca yapıp kullanabilirsiniz. Güzel ve şık bir model olan çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum. Bu tür güzel yelek örgü işlerini daha önce de incelemiştik.

Örgü işi kız bebek yelek çalışmasında şema da belirtilen kısımları kullanarak sizde modeli hemen çıkartıp, tek tip renkle veya iki renk kullanarak örgü yelek modelini ortaya çıkarabilirsiniz. Papatya örneklerine ek sakallı iple veya ponpon da kullanarak çalışmayı süslendirebilirsiniz. Kolay gelsin hanım arkadaşlarım.

papatya-ornekli-kiz-bebek-yelegi

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. PAPATYA MODELLİ KIZ BEBEK YELEĞİ ÖĞRENELİM için yorumda bulun

    PAPATYA MODELLİ KIZ BEBEK YELEĞİ ÖĞRENELİM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak PAPATYA MODELLİ KIZ BEBEK YELEĞİ ÖĞRENELİM için ilk yorumu yapabilirsin.