PARLAK KAĞITTAN YILDIZ SÜS YAPMAK

parlak-kagittan-yildiz-sus-yapmak

Parlak kağıttan yıldız süs yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde sizde yıldız şeklinde süs yapmayı öğrenebileceksiniz.

Tam detaylar verilmese de öncelikle ilk karedeki gibi parlak kağıdı veya renkli fon kağıdını kestikten sonra kıvırma tekniği ile iç içe geçirerek, yıldız şeklinde süs çalışmasını tamamlayabilirsiniz.

Parlak kağıttan yıldız süs yapımı sayesinde doğum günü olduğunda veya sürpriz partilerde süs yapmanız gerektiğinde bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Bu tür çalışmaları ben bulduğumda sık kullanılanlara kayıt ediyorum. Çünkü hiç ummadığım bir zamanda ihtiyacım olabiliyor. Böylece arayıp durmaktansa, bende vardı kayıt etmiştim deyip, hafızadaki çalışmaları açıyorum.

Bu şekilde sizde bu çalışmayı beğendiyseniz veya benzer çalışmalardan beğendikleriniz varsa kayıt edip ilerleyen günlerde yararlanabilirsiniz. Şimdi sizleri parlak kağıttan yıldız yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

parlak-kagittan-yildiz-sus-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*