PARLAK TAŞLI KOLAY KOLYE YAPALIM MI?

Kolay kolye nasıl yapılır?

Evde malzemeleri bir araya getirerek çok güzel takı çalışmaları yapabilirsiniz. Anlatımlı takı çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede malzemelerini topladığınız güzel takılarınız olsun istemez misiniz?

Bu gün çok güzel ve ışıl ışıl gözüken bir kolye yapılışına değineceğiz arkadaşlar. Nasıl yapıldığına gelmeden önce bu tür el yapımı takı veya el yapımı kolye çalışmaları yaparak para kazanan birçok arkadaş tanıyorum.

Sizlerde eviniz için ek gelir olarak bu çalışmaları yaparak tecrübe edinebilir ve sürekli yaparak para kazanabilirsiniz. Bir yerden sonra ustası olabilir ve değişik takılar yapmaya da başlayabilirsiniz.

Kolay kolye yapımında öncelikle incik boncuk malzeme veya zincir gibi kısımları hobi marketlerden satın alabilirsiniz. Parlak taşları da yine isterseniz internet üzerinden sipariş geçebileceğiniz çok site var.

Malzemeleri bir araya getirdikten sonra pense tarzı küçük kargaburun dedikleri aletlerden de olması gerekiyor. Çünkü bazı kısımları ezip büzmeniz gerekiyor. Bu takı çalışmalarında yapıştırıcı kullanılmıyor.

Zincir kısımlarına parlak taşları geçirdikten sonra takı çalışmasını uç kısımlarda yer alan kilit klipsleri ile kilitlemeniz gerekiyor. Daha sonra keyifle istediğiniz kıyafette giymek geriye kalıyor.

Yabancı bir kaynakta gördüğüm bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde kolayca yapabilirsiniz arkadaşlar. Benzerlerini sitemizde fazlasıyla bulacak ve hemen altta yer alan benzer içerikler kısmından da diğerlerini inceleyebilirsiniz.

DIY Blue Stone Bracelet - love all 3 of these brac..

PARLAK TAŞLI KOLAY KOLYE YAPALIM MI?

source: https://www.prettydesigns.com/16-pretty-bracelet-tutorials/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. PARLAK TAŞLI KOLAY KOLYE YAPALIM MI? için yorumda bulun

    PARLAK TAŞLI KOLAY KOLYE YAPALIM MI? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak PARLAK TAŞLI KOLAY KOLYE YAPALIM MI? için ilk yorumu yapabilirsin.